Van Dijk de Jongh Notarissen
home   /   over_ons  /   medewerkers

Over ons (17)

Van Dijk De Jongh Notarissen, onderdeel van Flevium Notariaat, is een klantgericht kantoor met momenteel circa 20 enthousiaste medewerkers. Wij zijn daarmee één van de grotere kantoren in de provincie Flevoland.

Wij zijn van alle markten thuis. Onze oplossingen gaan verder dan alleen een akte. Door net dat stukje extra advies te geven, bieden wij u toegevoegde waarde. Wij bieden maatwerk waar dat nodig is, maar leveren ook meer gestandaardiseerde diensten en kunnen daardoor efficiënt en in een goede prijs/kwaliteitverhouding opereren.

mr. T. van Dijk (Teun) mr. T. van Dijk (Teun)
notaris
e-mail: vandijk@flevium.nl
  Lees meer
mr. E.D. de Jongh (Eddy) mr. E.D. de Jongh (Eddy)
notaris/estate planner/agrarisch specialist
e-mail: dejongh@flevium.nl Lees meer
mr. J.H. Hutten (Herjan) mr. J.H. Hutten (Herjan)
kandidaat-notaris
e-mail: hutten@flevium.nl Lees meer
mr. R.W.S. Sterk (Rimmer) mr. R.W.S. Sterk (Rimmer)
kandidaat-notaris
e-mail:sterk@flevium.nl Lees meer
Mw. mr. A.S. Blokzijl (Annet) Mw. mr. A.S. Blokzijl (Annet)
kandidaat-notaris
e-mail: blokzijl@flevium.nl Lees meer
Mw. mr. A.M.E. Westerhoff (Anne) Mw. mr. A.M.E. Westerhoff (Anne)
kandidaat-notaris
e-mail: westerhoff@flevium.nl Lees meer
L. van der Vegte (Laurens) L. van der Vegte (Laurens)
notarisklerk
e-mail: vandervegte@flevium.nl Lees meer
Mw. A.E.L. Evers (Angelien) Mw. A.E.L. Evers (Angelien)
notarisklerk
e-mail: evers@flevium.nl Lees meer
Mw. M. Scholtens-Faber (Martie) Mw. M. Scholtens-Faber (Martie)
secretaresse/notarieel medewerkster
e-mail: scholtens-faber@flevium.nl Lees meer
Mw. M. Postma (Rian) Mw. M. Postma (Rian)
notarieel medewerkster
e-mail: postma@flevium.nl Lees meer
Mw. A. Sijtsma (Angela) Mw. A. Sijtsma (Angela)
notarieel medewerkster
e-mail: sijtsma@flevium.nl Lees meer
Mw. D.A.M. Morais y Frelink- Kortekaas (Debby) Mw. D.A.M. Morais y Frelink- Kortekaas (Debby)
notarieel medewerkster
e-mail: morais@flevium.nl Lees meer
Mw. C.M. Bos (Carla) Mw. C.M. Bos (Carla)
notarieel medewerker
e-mail: brinksma@flevium.nl Lees meer
Mw. G.Terpstra (Geertruida) Mw. G.Terpstra (Geertruida)
notarieel medewerker
e-mail: terpstra@flevium.nl Lees meer
Mw. M. Schenke (Mirjam) Mw. M. Schenke (Mirjam)
receptioniste/telefoniste
e-mail: receptie@flevium.nl Lees meer
Mw. A. Welbedacht (Annuska)  Mw. A. Welbedacht (Annuska) 
receptioniste/telefoniste
e-mail: receptie@flevium.nl Lees meer
H. Koornstra (Henk) H. Koornstra (Henk)
administrateur   
e-mail: info@flevium.nl Lees meer